ЄБРР та Укрзалізниця підписали меморандум про початок процедури IPO компанії

1242

Міністерство інфраструктури України, ЄБРР та Укрзалізниця підписали меморандум про порозуміння з приводу підготовки компанії до первинного публічного розміщення акцій на біржі (IPO).

Меморандум був підписаний під час форуму RE: think. Invest in Ukraine в Маріуполі.

«Це історичний момент… Це перша державна компанія, яка заявила, що буде рухатись до ІРО», — сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов заявив, що сьогодні було дано «старт епохальній події». «Це буде успішний шлях і успішна подорож» - додав він.

Меморандум підписал Кравцов, Криклій та голова українського офісу Європейського банку реконструкції та розвитку Маттео Патроне.

«Завдяки IPO ми плануємо не лише залучити кілька мільярдів доларів впродовж наступних 2−3 років, але й вивести Укрзалізницю на перші місця серед транспортних компаній світу», — написав Кравцов в Facebook.

Нагадаємо,що раніше ЄБРР викупив майже 100 мільйонів доларів єврооблігацій компанії "Укрзалізниця"  для модернізації залізничної інфраструктури.