
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає українській дочірній компанії найбільшого в світі агротрейдера Louis Dreyfus Company (LDC) кредит на суму до $ 35 млн.
Відповідну угоду підписано в Європейському банку реконструкції та розвитку 05 вересня 2019 р.
За інформацією компанії кошти будуть використані для закупівлі до 1 тис. залізничних вагонів-зерновозів, що значно полегшить логістичну діяльність компанії в сфері обробки зерна. LDC зможе диверсифікувати наявні у неї засоби перевезення зерна з сільськогосподарських районів України в порти.
Нові залізничні вагони зменшать обсяг зерна, що перевозиться вантажним автотранспортом, і завдяки цьому допоможуть зменшити річний обсяг викидів CO2 на 8,5 тис. т.
Крім того, в компанії підкреслили, що в 2019 році в Україні очікується рекордний урожай зернових - понад 72 млн. т., з яких понад 50 млн. т. піде на експорт.
Як повідомлялося, реалізація відповідного проекту буде спрямована на вирішення проблеми нестачі вагонів на українському ринку, підтримку стратегії LDC по створенню надійної та ефективної ланцюжка поставок в Україні.