Залучення фінансування

Команда “MSP Partners” має значний 10-річний досвід у залученні фінансування для українських компаній від міжнародних та українських кредиторів, яким ми із задоволенням поділимося з нашими клієнтами. Загальна сума залучених нашої командою коштів складає понад 100 млн. дол. США. 

Основні послуги, які ми надаємо нашим клієнтам по напрямку залучення фінансування:

-    Фінансування від міжнародних фінансових інститутів, таких як Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР, EBRD), Міжнародна Фінансова Корпорація (МФК, IFC) та Чорноморський Банк Торгівлі та Розвитку (ЧБТР, BSTDB),

-    Фінансування придбання обладнання від іноземних виробників під гарантії експортних кредитних агенств (ЕКА) без залучення українських банків,

-    Організація випуску корпоративних облігацій,

-    Проведення складних реструктиризацій боргових зобов’язань за участю значної кількості кредиторів.    

Нашою перевагою є великий досвід роботи в реальному бізнесі, тобто всі процеси по залученню фінансування ми знаємо не ззовні в теорії,  а з середини на практиці. За рахунок цього ми не тільки вирішуємо питання залучення фінансування, а й створюємо умови фінансування такими, що дозволяють запобігти можливих проблем в майбутньому. Ми співпрацюємо як з великими компаніями так і з малим та середнім бізнесом.

Компанія “MSP Partners гарантує:

-    Високий рівень якості послуг,

-    Індивідуальний підхід,

-    Оперативність проведення робіт,

-    Конфіденційність Вашої інформації.

Якщо є питання – з радістю надамо відповідь, залишайте їх у чаті, читайте наші публікації або клікайте «Залишити заявку».


Залишити заявку